P.tezi-C.tesi:08:30-19:30 | Pazar: Kapalı

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik panjur üretim ve montajları adına otomatik bir yapı altında üç farklı sistemleri bulunmaktadır. Monoblok kutulu panjur, dıştan takma panjur ve detay (gizli kutulu) panjur çeşitleri tercihe ve kurulum alanlarına göre değişmektedir. Son teknoloji sistemler olan bu ürünün çeşitleri estetik görünüme sahip, uzun ömürlü ve çözüm odaklıdır. Kaliteli malzeme yapısıyla üretildikleri için sürekli kullanımlarda herhangi bir sorun çıkarmaz.

Otomatik Panjur Çeşitleri

Ürün çeşitlerini kullanım alanlarına göre daha ayrıntılı biçimde tanıyalım. Panjur otomatik oluşu ise en cazip özelliklerindendir.Müşterilerimize en son, en iyi teknolojiyi sunmakla birlikte aynı zamanda ihtiyacınıza en uygun olan ürünü size sunmaktayız. Eğer daha detaylı ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, uzman personelimizden yardım alabilirsiniz.

Fiyatlarımız Nelerdir?

Marka ve ürün kalitesi oranında piyasada farklı panjur fiyatları görmek mümkün.Bütçesi kısıtlı olanların ahşap ve manuel çalışan panjurlar mevcuttur. Bunun yanı sıra yarı ve tam otomatik olarak çalışan ve alüminyum malzemesinden yapılmış ürünlerde ise fiyatları birkaç misli artabiliyor. Buna göre kullanıcıların tercihine uygun üretilmiş birçok ürünün örneği görülüyor.

Monoblok Kutulu Panjur

Monoblok panjur bina dış yüzeyi ile aynı hizada bir montajla yerleştirilen ürünün, alüminyum pencere ya da kapılarıyla uyumlu bir görünüm sunar. Hazır renk seçenekleriyle birlikte kişisel tercihlere göre renk fırsatı da bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak ve binanın yapısına göre farklı ölçülerde üretimleri yapılabilmektedir. Teknik yapı bünyesinde kontrol sistemleri; kordon, tüp motor ve uzaktan kumanda gibi özellikler barındırmaktadır. Daha çok küçük yapıda olan yerler için kullanılan bu sistem, estetik yapısıyla da güzel bir görsel sunmaktadır. Dışarıdaki sesi büyük orada keserken, sunduğu kaliteli ısı yalıtımı sayesinde içerideki ısı dengesinin sağlanmasına olanak tanır. En çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Dıştan Takma Panjur

Farklı binalarda ve iş yerlerinde sıkça kullanılan bu ürün çeşidi, tüm pencere ve kapı sistemleri ile uyum içerisinde kurulum imkânı verir. Manuel ya da motorlu seçenekleri ile kişinin isteğine bağlı olarak hazır edilmekte ve ayrıca farklı ebatlarda üretim ve montajı yapılmaktadır. En çok tercih edileni panjur otomatik olanıdır. Fırınlı elektrostatik toz boya seçeneğiyle uygulama sağlanır ve hazır renklerinin yanı sıra, değişik renk seçenekleri de yine müşterinin isteğine sunulur. Kontrol sistemleri de isteğe bağlı olarak; uzaktan kumanda, manuel kordon ve tüp motordan oluşmaktadır.

Detay (Gizli Kutulu) Panjur Modeli

Farklı binalar için inşaat yapım aşamasında yerleşim sağlanan otomatik panjur serisi, kaliteli bir yapıyla üretimden geçerek montajı sağlanmaktadır. Konutlar için en çok tercih edilen çeşitlerden biridir ve montajı polisitren bir sert köpükle bütün haline getirilmiş kısımlara uygulanan sistemdir. Estetik görünümü sayesinde küçük alanlar için çok daha iyi uyum sağlamaktadır. Standart olan renklerle birlikte değişik renk skalası da bulunmaktadır.