P.tezi-C.tesi:08:30-19:30 | Pazar: Kapalı

Pvc Şerit Perde Sistemleri

Pvc Şerit Perde Sistemleri

Ortamınızda ki aradığınız güvenliği ve şıklığı kısa zaman içerisinde ortaya çıkarmayı başarmış olan şerit Perde, günümüz dünyasında oldukça fazla bir ihtiyaç haline de dönüşmeye başlamıştır. Özellikle montaj işlemlerinin de çok kısa bir şekilde yapılacak olması da kullanıcıların beğendiği en önemli yanlarından birisi olacaktır.

Temizlik kolaylığın sağlayan yönü ile bayanları temizlik konusunda zorlaştırmayacak aksine nemli bir bez yardımı ile çok kolay bir şekilde temizlenerek yeniden hijyen odaklı bir yaşam alanına da sahip olabilmenize en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Ürününün her birinde bulunan askı işlevi özellikle kullanıcıların işini daha da fazla kolaylaştırmaya da neden olmaktadır. Fabrika iç ve ana kapılarının yanı sıra, boyahane kapıları, fabrika, mutfak ve yükleme kapıları, süper market ve soğutma depoları gibi daha pek çok kullanım alanlarında kullanılan bir ürün olmayı da başarmıştır. Standart Perdelere oranla farklı özellik ve yanlara sahip olan Perdenizi de uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

VC ŞERİT PERDE Isı Ve Soğutma Özelliği

Günümüzde genellikle çalışma ortamlarında hiç kuşkusuz en çok merak edilen temel özelliklerden birisi de hem soğutma hem de ısıtma konusunda Perdenin muhafaza edici özelliğinin bulunması en çok istenilen konuların başında yer alıyor. Tüm bu isteklerinize bağlantılı olarak tasarlanmış olan Perdenin dikey modelleri bulunuyor. Aynı zamanda kapılarda kullanılmak üzere de şerit Perde kapı sistemleri, işyerlerinin dış kapılarından toz, dış unsur, ve ısı ya da soğukluk gibi birçok faktörlerinin de girmesini en iyi şekilde engelliyor

Gıda Sektörü İçin PVC ŞERİT PERDE

Gıda sektöründe hijyen bir ortamın olması ve dış etkenlerin gıda sektörü içerisinde yer almaması son derece önemlidir. Bunun farkında olan pek çok gıda fabrikası da artık ortamlarında kullanılmak üzere Perde yoluna başvurmakta ve ortamının daha temiz olmasına da en iyi şekilde katkı sağlamaktadır. En uygun fiyatlar eşliğinde hizmetinize sunulmuş olan bu tür Perde sistemlerini sizlerde satın alarak ortamlarınızda gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.